3 ciekawe podcasty o rodzinnym oszczędzaniu

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Prowadzenie gospodarstwa domowego to bardzo wymagające zadanie. pomocą przychodzi kilka interesujących serii audio, które podpowiadają jak oszczędzać w rodzinie.

“Finanse bardzo osobiste”

Prowadzący podcast Marcin Iwuć pokazuje jak działa rynek finansowy i w jaki sposób zabezpieczyć swoje codzienne wydatki. Oprócz porad dotyczących oszczędzania i zarządzania budżetem domowym można poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestycji, kredytów hipotecznych czy wychodzenia z długów.

“Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”

Autorem bloga oraz podcastu jest Michał Szafrański, który jest jednym z najpopularniejszych blogerów finansowych w Polsce. Oprócz aktywności w internecie, gdzie regularnie podpowiada swoim obserwatorom jak oszczędzać pieniądze, wydaje książki, między innymi bestsellerowy poradnik “Finansowy Ninja”.

“Finanse w świecie kobiet”

Podcast opowiada nie tylko o trudnych finansowych zjawiskach w łatwy i przystępny sposób, ale także pokazuje, jak realnie oszczędzać pieniądze w codziennym życiu. Autorka Diana Litwin-Dolezińska opowiada ile można zaoszczędzić zmieniając środek komunikacji na rower, czym jest budżet domowy i jak go prawidłowo tworzyć oraz jak oszczędzać na emeryturę.

Fot. skitterphoto/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*